Mycie okien w Poznaniu

Nasza firma oferuje profesjonalne mycie okien, witryn szklanych oraz innych przeszklonych powierzchni.

  • Oferujemy system mycia okien wodą demineralizowaną z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń myjących. Dzięki zastosowaniu nowotarskich technik i profesjonalnych środków czystości, możemy zaoferować najwyższą jakość – bez smug i zacieków.
  • Oferujemy także mycie tradycyjną metodą bez smug i zacieków.

Myjemy każdy rodzaj okien oraz przeszkleń, także na wysokości z wykorzystaniem podnośnika. Nasza oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych jak i do firm. Zlecenia możemy realizować jednorazowo oraz cyklicznie w zależności od Państwa potrzeb.

Dlaczego mycie okien z Apio to najlepszy wybór?

Od początku istnienia naszej firmy kładliśmy duży nacisk na mycie okien. Doskonaliliśmy techniki mycia, wypróbowywaliśmy różnego rodzaje środki czystości oraz sprzęt – tak aby dojść do perfekcji. Mycie okien bez smug – szybko i dokładnie to dla nas żaden problem. Być może uznają Państwo, że to przesada, ale dla nas liczy się najwyższa jakość i pełne zadowolenie każdego naszego klienta. Jeśli oczekują Państwo wysokie wymagania co do jakości wykonanego zlecenia – zapraszamy do kontaktu z nami i skorzystania z naszych usług. Ceny za mycie okien oraz innych przeszklonych powierzchni ustalamy indywidualnie w zależności od ilości okien lub powierzchni przeszkleń.

Metoda mycia okien bez smug i zacieków
Kontakt z nami

Tel. 502 851 900
E-mail: biuro@apio.com.pl